COVID-19 BİLGİLENDİRMESİ

2020 yılı başından itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi, etkisini hem ülkemizde hem de dünyada hala devam ettirmektedir. Öncelikle salgında hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet, sevdiklerini yitiren tüm misafirlerimize de baş sağlığı dileriz.

Salgın başlaması ile birlikte zaman zaman yürürlüğe giren kısıtlamalar ve tedbirler çerçevesinde turizm sektörü de ciddi olarak etkilenmiş durumdadır. VillaRenta olarak, tüm dünyada yaşanan bu olağanüstü durumu 2020 yılında hiçbir misafirimizi üzmeden yönettik. Aynı şekilde içinde bulunduğumuz yılda da sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Salgınla birlikte yaşamayı öğrendiğimiz yeni normal olarak adlandırılan dönemden geçmekteyiz. Bu manada villa tatili kişiye özel ve izole bir tatil anlayışı sunması sayesinde her zamankinden daha da öne çıkan bir tatil modeli olmuştur. Devlet tarafından bir kısıtlama konulmadığı sürece  villa kiralama faaliyetimiz devam etmektedir. Normal zamanlarda oldukça özen gösterilen villa ve havuz temizlikleri, pandemi ile birlikte daha hassas şekilde yerine getirilerek Sağlık Bakanlığı’mızın açıkladığı prosedürler önemle ve titizlikle takip edilmektedir. Tatile gelecek olan tüm misafirlerimizden HES kodu talep edilmekte ve ilgili makamlara ibraz edilmektedir.

Rezervasyonu, devlet tarafından getirilen kısıtlamalara ya da yasaklara denk gelen misafirlerimiz (sokağa çıkma yasağı, uçuşların ve otobüs seferlerinin iptali, şehirler arası dolaşımın geçici olarak kaldırılması gibi kısıtlamalardan bahsedilmektedir)  bu rezervasyonlarını ücretsiz bir şekilde ileri bir tarihe erteleyebilir veya açığa alabilirler, bu durumda ön ödeme iadesi yapılamamaktadır. Tarih veya kiralanan villanın değişmesi durumunda, yeniden rezervasyon yapılan villanın ilgili tarihteki fiyatı geçerli olacaktır. Açığa alınan rezervasyonlar bir yıl süresince tekrar oluşturulabilir. 

Aynı şekilde rezervasyon tarihi geldiğinde salgına yakalanan ya da karantinada kalmak zorunda olan misafirlerimiz, bu durumlarını belgelemeleri halinde (sağlık raporu vb) bu rezervasyonlarını ücretsiz bir şekilde ileri bir tarihe erteleyebilir veya açığa alabilirler, bu durumda ön ödeme iadesi yapılamamaktadır. Tarih veya kiralanan villanın değişmesi durumunda, yeniden rezervasyon yapılan villanın ilgili tarihteki fiyatı geçerli olacaktır. Her durumda misafirlerimizin tatillerine olumsuz etki edebilecek durumları öğrendikleri anda bizlere yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Açığa alınan rezervasyonlar bir yıl süresince tekrar oluşturulabilir. 

Bunlar dışında devlet tarafından tamamen yasaklanmadıkça ertelenen düğün, nişan, vb. ile izin iptali, plan değişikliği gibi kişisel nedenlerle iptal edilmek veya ertelenmek istenen rezervasyonlar için genel iptal ve iade şartlarımız geçerli olmaktadır.

Ülkemizin ve dünyamızın geçtiği bu zorlu dönemin bir an önce son bulmasını, çok yakın zamanda hayatımıza, sevdiklerimize ve tatillerimize kaldığımız yerden devam edeceğimiz günlerin kalıcı olmasını temenni ediyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz güven, destek ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

WhatsApp Mesaj At
tursab

Her zevke ve bütçeye hitap eden yüzlerce kiralık balayı villaları ve korunaklı villalar

VİLLALARI GÖR