555 Kiralık Ev

Antalya Kiralık Villa

Antalya kiralık villa denildiğinde ilk akla gelen şehirlerimizdendir. Villalarımız yoğunlukla Kaş ilçesine bağlı Kalkan mahallesi ve çevre köyler olan İslamlar, Üzümlü, Sarıbelen, Kördere, Akbel, Çayköy, Aklar ve Çavdır'da yer almaktadır. Çok geniş bir yelpazeye sahip portföyümüzden bütçenize en uygun kiralık villayı seçerek unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Kiralık Villalar ile Tatil Avantajları

Tamamen size özel havuzlar sadece sizin kullanımınıza özeldir. Otellerdeki gibi tanımadığınız birçok insanla birlikte kısıtlı bir alanı paylaşmak durumunda kalmazsınız. Canınız ne zaman istiyorsa havuzunuz kullanımınıza hazır durumdadır, temizlik ve bakımları günlük olarak sabah çok erken saatlerde yapılmaktadır.

Yemek konusunda ise tam ekipmanlı mutfakları size tüm imkanları sunmaktadır. Çevre pazarlarından ve komşulardan alabileceğiniz sağlıklı besinlerle çok güzel öğünler oluşturabilirsiniz. Tatilde yemek hazırlamak ile uğraşmak istemeyen misafirlerimiz ise yakınlardaki restoranlara gidebilir veya bu restoranlardan villaya sipariş verebilirler.

Yine çok kalabalık ortamlardan özellikle uzak durulması gereken dönemlerde villa kiralama size oldukça temiz ve steril bir ortam sağlamaktadır. Villaların temizlikleri her misafir çıkışında yapılmaktadır. Yeni misafir giriş yapmadan önce dezenfekte edilmektedir.

Antalya Kiralık Villa